Interdagnex :: nadkola, osłony silnika, środki bhp, nadkole
SKLEP Pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp, środki antykorozyjne Ekrany, osłony silnika noxudol :: środki antykorozyjne, zabezpieczenia antykorozyjne, konserwacja samochodów, antykorozja Dr jonson :: pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp Linda :: pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp
sandexon :: żele do mycia, kremy do mycia, środki czystości

maxima
Nadkola, osłony silnika, konserwacja samochodów
Osłony pod silnik, zabezpieczenia antykorozyjne, nadkola
Noxudol


Więcej informacji na stronie www.noxudol.pl

noxudol 300
Ciekły środek antykorozyjny o dużej gęstości, całkowicie pozbawiony rozpuszczalników, specjalnie przeznaczony do pokrywania podwozi pojazdów. Stanowi efektywne zabezpieczenie przed rozsypywaną na drogach solą. Schnie powoli tworząc miękką błonę, która z czasem wysycha i przyjmuje postać twardej jakby nawoskowanej powierzchni, nie dopuszczającej wilgoci.
noxudol
700
Olej antykorozyjny o małej gęstości i doskonałej zdolości pokrywania powierzchni, całkowicie pozbawiony rozpuszczalników, specjalnie przeznaczony do stosowania wewnątrz pojazdów. Po wyschnięciu tworzy jakby nawoskowaną powierzchnię, nie dopusszczającą wilgoci.
noxudol 750
Olej antykorozyjny o małej gęstości i doskonałej zdolności pokrywania powierzchni, przeznaczony do stosowania wewnąrez pojazdów oraz do zabezpieczenia antykorozyjnego cześci żelaznych i stalowych. Po wyschnięciu tworzy jakby nawoskowaną powierzchnię, nie dopuszczającą wilgoci.
noxudol 900
Ciekły środek antykorozyjny o dużej gęstości, przeznaczony do pokrywania podwozia pojazdu oraz wnęk błotników. Dobra przyczepność oraz zdolność zabezpieczenia przed wodą i wilgocią. Efektywne zabezpieczenie przed rozsypywaną na drogach solą.
noxudol 3100
Wodna masa dźwiękochłonna, tłumiąca rezonans i wibracje metali, plastików, włókna szklanego itp. Bardziej skuteczna od tradycyjnych powłok asfaltowych i wykładzin dźwiękochłonnych. Bardzo odporna na zużycie. Dobra zdolność zabezpieczenia antykorozyjnego. Może z powodzeniem być stosowana jako łączne zabezpieczenie antykorozyjne, dźwiękochłonne oraz jako ochrona powierzchni przed zużyciem wskutek czynników mechanicznych. Nadaje się do pokrywania farbą. Łatwa do nakładania.
noxudol
Action 4
Uniwersalny olej rozpuszczający rdzę i działający antykorozyjnie. Zabezpiecza przed dostępem wody i wilgoci. Rozpuszcza osad powstający na stykach elektrycznych. Odpowiedni do stosowania w zamarzniętych lub zardzewiałych zamkach. Nie działa niszcząco na lakier, plastik, gumę. Nie zawiera kwasów, siarki i substancji alkaicznych.
noxudol Autoplastone
Gumowana, wzmocniona pasta antykorozyjna do zabezpieczenia podwozia i błotników. Stanowi skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne i dźwiękochłonne. Bardzo odporna na wahania temperatury. Dobra przyczepność do powierzchnipokrytych poprzednio zabezpieczeniem antykorozyjnym.
noxudol
Body
Czarny, szybkoschnący środek zabezpieczający przed korozją i kamieniami, przeznaczony do ochrony progów pojazdów oraz do pokrywania przednich i tylnych elementów karoserii. Nadaje się do pokrywania farbą.
noxudol
Degreaser
Naftowy środek odtłuszczający, gotowy do użytku. Rozpuszcza plamy olejowe, zanieczyszczenia, asfalt itp. Nie działa niszcząco na lakier i powierzchnie metalowe.
noxudol
Silikonspray
Środek nadający elastyczność uszczelkom gumowym i plastikowym. Zapobiega zamarznięciu gumowych uszczelek samochodowych i przyklejaniu się ich do powierzchni stykowych. Użyteczny także w gospodarstwie domowym np. do odświeżania toreb, walizek i płyt marmurowych. Środek silikonowy Noxudol w rozpylaczu zabezpiecza powierzchnie przed dostępem wilgoci.
noxudol
Textile Cleaner
Środek do czyszczenia tekstylnych obić tapicerskich. Idealny do czyszczenia tapicerki samochodowej, dywanów oraz mebli. Skutecznie usuwa większość plam np. po lodach, sokach, kawie, napojach, oleju, tłuszczach itp.
noxudol
Zink Spray
Antykorozyjna farba podkładowa zapewniająca zabezpieczenie porównywalne z galwanizacją na ciepło. Przeznaczona do pokrywania części żelaznych i stalowych, spoin spawalniczych, powierzchni ciętych oraz materiałów galwanizowanych. Zawiera ponad 90% cynku.Nadkola, osłony silnika, środki bhp
Konserwacja samochodów, antykorozja
Pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp
środki antykorozyjne, zabezpieczenia antykorozyjne