Interdagnex :: nadkola, osłony silnika, środki bhp, nadkole
SKLEP Pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp, środki antykorozyjne Ekrany, osłony silnika noxudol :: środki antykorozyjne, zabezpieczenia antykorozyjne, konserwacja samochodów, antykorozja Dr jonson :: pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp Linda :: pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp
sandexon :: żele do mycia, kremy do mycia, środki czystości

maxima
Nadkola, osłony silnika, konserwacja samochodów
Osłony pod silnik, zabezpieczenia antykorozyjne, nadkola

Dystrybutorzy »

Nazwa: Handcleanser Spezial.
Opakowanie: 500ml, 5l, 10l
Opis:
Skutecznie, szybko i łatwo usuwa olej, tłuszcz, smołę, farbę, tusz drukarski, barwnik, sadze, grafit, kreozot, ziemię, i inne zabrudzenia. HANDCLEANSER SPEZIAL wnika głęboko w pory skóry, dzięki czemu nawet najbardziej oporne i trudne do usunięcia zabrudzenia ulegaj rozkładowi i usuwane s podczas zwykłego mycia r k.


Nazwa:Handreinigungs Creme Lux
Opakowanie: 500ml, 1l, 2l, 5l, 10l
Opis:
Pewnie, szybko i łatwo usuwa olej, tłuszcz, smołę, farbę, tusz drukarski, farbę do szablonów, barwniki, sadze, grafit, kreozot, ziemię, i inne zabrudzenia. Pod wpływem temperatury ciała Handreinigungs Creme Lux topi się szybko na rękach i przenika głęboko do porów, przez co podczas normalnej czynności mycia rąk nawet trudno usuwalny brud rozpuszcza się i zostaje usunięty. Maxima Creme Lux jest to produkt naturalnie czysty, higieniczny, delikatny dla skóry. Zapobiega pęknięciom i powstawaniu szorstkiej skóry na rękach. Ręce są idealnie czyste, świeże i delikatne.


Nazwa: Maxima Handwasch-Paste.
Opakowanie: 500ml, 5l, 10l
Opis:
Maxima Handwasch-Paste ma zastosowanie w zakładach przemysłowych, wulkanizacyjnych, blacharskich, mechaniki pojazdowej, ślusarskich, w gosp. ogrodniczych, rolnych przy pracach budowlanych itp. Około 3g pasty wystarcza na umycie bardzo brudnych rąk. Maxima Handwasch-Paste zmywa dokładnie zabrudzenia docierając w trakcie mycia głęboko w pory skóry jednocześnie pielęgnując skórę czyniąc ją delikatną i miękką. Nie zatyka kanalizacji.


Nazwa: Maxima Handcleanser RED extra.
Opakowanie: 500ml, 3l, 4.5l, 10l
Opis:
Pewnie, szybko i łatwo usuwa olej, tłuszcz, smołę, farbę drukarską, farbę do szablonów, barwniki, sadzę, grafit kreozot, ziemię itd. Pod wpływem temperatury ciała Handcleanser Maxima Super Żel topi się szybko w rękach i przenika głęboko do porów, przez co podczas normalnej czynności mycia rąk nawet trudno usuwalny brud rozpuszcza się i zostaje usunięty. Maxima Super Żel jest to produkt naturalnie czysty, higieniczny, delikatny dla skóry. Zapobiega pęknięciom i powstawaniu szorstkiej skóry na rękach. Ręce są czyste, świeże i delikatne.


Nazwa: Maxima Handcleanser GEL super.
Opakowanie: 500ml, 3l, 4.5l, 10l, 20l
Opis:
Środek do mycia silnie zabrudzonych rąk. Maxima żel super przeznaczony jest do wyjątkowo zabrudzonych rąk. Jest super skutecznym środkiem, specjalnie opracowanym do usuwania nawet najtrudniej zmywalnych zabrudzeń. Maxima super żel topi się szybko w rękach i przenika głęboko do porów przez co trudno usuwalny brud rozpuszcza się i zostaje usunięty. Zapobiega pęknięciom i powstawaniu szorstkiej skóry na rękach. Ręce są czyste, świeże i delikatne.


Nazwa: Waxy car shampoo.
Opakowanie: 12 * 1 litr, Karton 4 * 5 litrów, Pojemnik 25 litrów
Opis:
Waxy car shampoo intensywnie czyszczący, nabłyszczający i woskujący szampon samochodowy.
Zapobiega osadzaniu się wilgoci lub brudu na czyszczonych powierzchniach i pozostawia woskowaną powłokę na samochodzie. Jest całkowicie nieszkodliwy dla skóry i ubrań. WAXY CAR SHAMPOO chroni przed osadzaniem się brudu, sadzy, wilgoci pochodzącej z gazów wydechowych oraz przed korozją spowodowaną wpływami atmosferycznymi. Jest idealnym samowystarczalnym koncentratem, ponieważ posiada wybitne właściwości usuwania brudu i tłuszczu oraz jest nadzwyczajnie delikatny. Ulega biodegradacji. Bez fosforanów.

Gdzie używać?
Wysoce skoncentrowany, silnie pieniący, wysoce klarowny, zielony i błyszczący płyn woskujący o delikatnym, przyjemnym świeżym zapachu. Czyści woskowane i malowane powierzchnie pojazdów.

Jak używać?
Ręcznie: 50 100 ml WAXY CAR SHAMPOO na wiadro (8 litrów) wody. Temperatura: 10 30st. C. Rozprowadzić po samochodzie i spłukać czystą wodą. Uwaga: *Temperatura może wynosić do 70st. C.

Nie szkodliwy dla:
stali nierdzewnej, chromu, malowanych powierzchni odpornych na działanie substancji zasadowych, szkła, gumy oraz plastiku.Nazwa: Fett Schmutzloser.
Opakowanie: 5l
Opis:
Bardzo skuteczny środek czyszczący, usuwa z powierzchni oporny tłuszcz, olej i każdy inny rodzaj brudu.
Zastosowanie: Produkt może być stosowany do wszystkich nadających się do mycia powierzchni, takich jak: szafki kuchenne, kuchenki, okapy, lodówki, kafelki, framugi drzwiowe, ramy okienne, żaluzje, sprzęt gospodarstwa domowego, kaloryfery, podłogi, wystawy sklepowe
Nadkola, osłony silnika, środki bhp
Konserwacja samochodów, antykorozja
Pasty do mycia, pasty bhp, żele bhp
środki antykorozyjne, zabezpieczenia antykorozyjne